Wpisany przez Damian Reszka
niedziela, 03 marca 2013 14:09

W dniu 26 listopada 2012 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Skomlinie wsplnie z p. Urszul Janczewsk i uczniami Zespou Szk zorganizowaa dla dzieci w Publicznym Przedszkolu w Skomlinie spotkanie - wsplne gry i zabawy powicone obchodom Dnia Pluszowego Misia. Jest to ju trzecia mia wizyta w przedszkolu z tej okazji.

Przedszkolakom zoyy wizyt misie ( uczniowie Wiktoria Adamska, Agata Idasiak, Maria Jako, Kasia Lipieta, Kamila Nawrot, Natalia Perka, Julia Sonina, Weronika Szczecina, Maksymilian Olejnik), ktre wspaniale bawiy dzieci, pieway z nimi wesoe piosenki, recytoway wiersze o misiach. Opowieci o sympatycznych niedwiadkach wystpujcych w wielu bajkach i baniach wysuchay dzieci z kadej grupy przedszkolnej i panie: Agata Owczarek, Ania Buyska ,Nina Pre, Elbieta Wyrbak.

Recytowalimy wiersz Marii Czerkawskiej ? Nie obejdzie si bez misia?

Bury misio jest ciekawy

I roboty i zabawy,

Gdzie si tylko ruszy Krysia,

Nie obejdzie si bez Misia.

Przy niadaniu, przy obiedzie

Mi hyc! ? ju na stole siedzi.

Ciekawie nadstawia uszka

I zaglda do garnuszka.

W parku zawsze pierwszy pdzi

Do wiewirek, do abdzi,

Gdzie si tylko ruszy Krysia,

Nie obejdzie si bez misia.