piątek, 10 marca 2017 11:50

8 Marca Dzie Kobiet

W dniu 8 marca zaprosilimy wszystkie Panie na spotkanie z przedstawicielkami firmy Mary Kay

Na spotkaniu zaprezentowano kosmetyki dla pa, przeznaczone do codziennej pielgnacji doni i ciaa oraz twarzy.

Pani Dorota Derkowska opowiedziaa o kulisach powstania firmy Mary Kay i jej wacicielce. Warsztaty urodowe dla Pa spotkay si z wielkim zainteresowaniem.

Wszystkie obecne Panie mogy si przekona o wspaniaych walorach prezentowanych kosmetykw. Dwie Panie zgosiy si i skorzystay z moliwoci wykonania profesjonalnego makijau. Bya to wspaniaa zabawa i metamorfoza. Konsultantki kosmetyczne obdaroway wyonione w konkursie Panie kosmetykami, co spotkao si z wielkim zadowoleniem.

Nastpnie mio spdzilimy czas na rozmowach i korzystajc z poczstunku przygotowanego przez pracownikw biblioteki.