czwartek, 10 sierpnia 2017 08:19

W minion rod (09.08.2017 r.) nasi mali czytelnicy brali udzia w warsztatach pt: "Kreatywne zabawy z planszwkami".

Zajcia odbyy si w budynku filii we Wrblewie. Tym razem dzieci miay mozliwo zagra w troch zapomniane gry planszowe. "Planszwki" ucz gry fair, zdrowej rywalizacji, zabawy z innymi, pracy w gupie, a take wspomagaj logiczne mylenie, pami, spotrzegawczo, refleks, wyobrani.

Gry planszowe nie wymagaj rda zasilania, Internetu, czy te dostpu do komputera. S wietn odskoczni od wiata penego komputerw i telewizji.

Po "ruszaniu gow", ruszylimy swoje ciaa poprzez zabawy na wieym powietrzu. Podczas ceego spotkania nie zabrako wielu emocji, wrae oraz umiechu na twarzach dzieci.