Spotkanie z autorką siedmiu opracowań antologii cytatów Jolantą Szwalbe
poniedziałek, 26 lutego 2018 15:04

W czwartkowy wieczór, 22 lutego 2018r. naszym gościem była Pani Jolanta Szwalbe. Autorka odwiedziła nas po raz drugi i wygłosiła prelekcję pt. " Jeszcze w zielone gramy" .

Pani Jolanta dużo cytuje, opowiada anegdotki i śmieszne historie z życia autorów cytatów oraz przybliża nami ich swoimi opowieściami.

Pani Jolanta Szwalbe - łodzianka, autorka  antologii cytatów : Myśl i działaj dla przyszłości,Sekrety istnienia, Sto i więcej lat w aktywności, Wyrusz w drogę, Złap wiatr w żagle, Obudź się do życia, Pozostaw po sobie ślad, Szczyty i przepaście. Misją autorki jest inspirować do aktywności, dawać radość, dobrą energię, ale i nadzieję, że można przezwycieżyć najgorszą sytuację w życiu. Swoje antologie autorka kieruje do wszystkich bez względu na płeć i wiek. Pani Jolanta Szwalbe sprawiła wszystkim obecnym wielką przyjemność, poprawiła nam humory i krążenie, wielu z obecnych śmiało się z jej anegdotek i historyjek. Po spotkaniu można było nabyć jej zbiorki cytatów oraz otrzymać osobistą dedykację.