Rajd rowerowy "Odjazdowy bibliotekarz"
wtorek, 08 maja 2018 15:46

W sobotę, 12 maja odbył się  rajd rowerowy organizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Skomlinie i Filię we Wróblewie. W rajdzie wzięło udział  24 uczestników, dzieci, mlodzież i dorośli.

Ruszyliśmy po godz. 15.00 ulicą Kukulskiego, Mickiewicza, Rzemieślniczą, drogą olszyńską, przez Maręże do Świetlicy Wiejskiej w Brzezinach. Przed świetlicą powitała nas gościnnie Pani Wiesława Podeszwa, sołtys . Wszyscy zostali poczęstowani pysznym kompotem i drożdżowym ciastem z rodzynkami i rabarbarem przygotowanym przez Panie Halinę Stachulec i Panią Sołtys. Mogliśmy też liczyć na pieczoną kiełbasę i chlebek. Uczestnikom rajdu dopisywał dobry humor i piękna, słoneczna pogoda.