Spotkanie autorskie z Kasią Bulicz-Kasprzak
środa, 09 maja 2018 12:51

Wczoraj, 15 maja 2018 naszym gościem była Pani Kasia Bulicz-Kasprzak, pisarka powieści obyczajowych, która zadebiutowała w roku 2012 za sprawą konkursu literackiego organizowanego przez Wydawnictwo "Nasza Księgarnia".

Napisanie i wysłanie pierwszej książki pt. "Nie licząc kota...", a następnie wygrana w konkursie, tak rozpoczęły przygodę z pisaniem. Dla pisarki najważniejszy jest czytelnik, pisząc zawsze myśli o osobach które będą czytać książkę. Jest autorką ośmiu powieści, między innymi Dom na skraju, Szlachetne pobudki, Inna bajka, Meandry miłości, Pójdę do jedynej, Uzasadnione wątpliwości, Nie licząc kota, czyli kolejna historia miłosna, Sprzeczne sygnały. Pani Kasia literaturą była zafascynowana od zawsze, od dzieciństwa dużo czytała i czyta do dzisiaj. Spotkanie było ciekawą rozmową z pisarką, która dzieliła się z czytelnikami losami swoich bohaterów w powieściach. Pani Kasia dzieliła się swoją wiedzą i osobistymi doświadczeniami związanymi z pisaniem książek, ale też podkreślała jak ważne jest czytanie. Pisarka bardzo chętnie i wyczerpująco odpowiadała na wszystkie pytania. Atmosfera spotkania była niezwykle ciepła, a pisarka urzekła obecnych swoim poczuciem humoru i spontanicznym zachowaniem. Wszyscy słuchacze wychodzili uśmiechnięci i pełni dobrych wrażeń. Spotkanie zakończyło się życzeniami, aby pisarka wymyśliła i napisała nowe ciekawe historie i miała wielu czytelników.