"Ksi膮偶ka to mistrz, co darmo nauki udziela, kto j膮 lubi - doradc臋 ma i przyjaciela"

Portal e-Us硊g bibliotecznych w.bibliotece.pl

Ksi阦ozbi髍

Nowo禼i ksi笨kowe

Ognisko dla dzieci we Wr贸blewie
艣roda, 22 maja 2019 10:06

聽W pi膮tkowe popo艂udnie, 17 maja 2019 r. Filia Biblioteczna we Wr贸blewie zorganizowa艂a ognisko dla dzieci ucz臋szczaj膮cych na cykliczne zaj臋cia artystyczne i edukacyjne pozwalaj膮ce dzieciom rozwija膰 swoje pasje i zdolno艣ci. Ognisko zosta艂o przygotowane we wsp贸艂pracy z OSP Wr贸blew i Ko艂em Gospody艅 we Wr贸blewie. Cz艂onkowie OSP Wr贸blew zapoznali dzieci z funkcjonowaniem sprz臋tu stra偶ackiego oraz przygotowali pokaz posiadanego sprz臋tu dla dzieci. Panie z Ko艂a Gospody艅 Wiejskich przygotowa艂y wy艣mienity pocz臋stunek dla uczestnik贸w ogniska oraz ufundowa艂y kie艂bas臋 i gofry dla wszystkich. Serdecznie dzi臋kujemy druhom OSP聽 i聽 KGW za przygotowanie tego pocz臋stunku i ogniska.