Urodziny Kubusia Puchatka
poniedziałek, 18 listopada 2019 22:39

14 października obchodzimy  Urodziny Kubusia Puchatka, w tym roku była to już 98 rocznica tego wydarzenia

Z tej okazji w dniu 17.10.2019 w Przedszkolu we Wróblewie odbyły się zajęcia poświęcone Kubusiowi Puchatkowi. Brały w nich czynny udział miejscowe dzieci, jak i przedszkolaki z Wichernika.

Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w różnego rodzaju grach i zabawach, wysłuchały z uwagą fragmentu książki autorstwa A.A. Milne pt.”Kubuś Puchatek”.

Zostały również wykonane prace powiązane z tematyką za zajęć. Dzieci bardzo chętnie śpiewały , jak i tańczyły do piosenek z bajki o przygodach Małego, Żółtego Misia o Bardzo Małym Rozumku, ale o Wielkim Sercu J.

Na koniec przedszkolaki miały przygotowany poczęstunek. Całość zajęć przebiegła w miłej i sympatycznej atmosferze.