Święto Pluszowego Misia
piątek, 06 grudnia 2019 14:42

W poniedziałek, 25 listopada 2019 r. Gminna Biblioteka Publiczna przygotowała dla przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Skomlinie zabawę z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Dzieci bardzo aktywnie brały udział w zabawach, tańcach, śpiewaniu piosenek o ich pluszowych przyjaciołach. Wszyscy obecni wysłuchali z ciekawością fragmentów książek i wierszy opowiadających o sympatycznych misiach i niedźwiadkach. Przedszkolaki chętnie odpowiadały na rebusy i zagadki i brały udział w konkursie wiedzy o pluszowych bohaterach wielu książek. Zabawa została przygotowana we współpracy z Dyrekcją i nauczycielami Publicznego Przedszkola w Skomlinie, za co serdecznie dziękujemy.